Befejezés
90'+3

Történet

90' +3
Véget ért a mérkőzés, Tiszakécske - DVTK 1-2 (0-1) Gólszerző: Horváth Z. (0-1, 11-esből) a 3., Molnár G. (0-2) a 79., Csáki (1-2) a 87. percben. Véget ért a mérkőzés, Tiszakécske - DVTK 1-2 (0-1) Gólszerző: Horváth Z. (0-1, 11-esből) a 3., Molnár G. (0-2) a 79., Csáki (1-2) a 87. percben.
90' +3
Távoli hazai szabadrúgás, Holczer is előre ment. A lefejelt labdára Póser dőlt rá
90' +2
Diósgyőri szöglet balról, kisszöglet, majd kirúgás
90' +1
Jobb oldali beadás, Póser húzta le a labdát
90'
Három perc a ráadás
90'
Bal oldali beadás után Bertus lábáról csorgott a saját kapu felé a labda, amire Póser rávetődött
88'
Sárga lapot kapott Oláh Máté Sárga lapot kapott Oláh Máté
87'
Hazai szöglet balról, egy megpattanó lövést követően. A beadást középen megfejelte egy támadó, amibe az ötösön belül Csáki Róbert tette bele a lábát, 1-2 Hazai szöglet balról, egy megpattanó lövést követően. A beadást középen megfejelte egy támadó, amibe az ötösön belül Csáki Róbert tette bele a lábát, 1-2