Befejezés
90'+2

Történet

90' +2
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Haladás 2-0 (1-0) Gólszerző: Szatmári (1-0) a 22., Kocsis D. (2-0) a 82. percben. Véget ért a mérkőzés, DVTK - Haladás 2-0 (1-0) Gólszerző: Szatmári (1-0) a 22., Kocsis D. (2-0) a 82. percben.
90' +1
Diósgyőri szabadrúgás 25 méterről, kissé jobbra. A labda mögé Németh Márió állt, lövését Rózsa védte
90'
Két perc a ráadás
89'
Mint az előbb: diósgyőri szöglet balról, Bertus beadását Horváth megcsúsztatta, de nem volt folytatás
88'
Diósgyőri szöglet balról, Bertus beadását Guzmics fejelte ki a mezőnybe, Hegedűs távoli lövése pedig lelassult a védőkön
84'
Csere: Könyves Norbert helyett Németh Márió Csere: Könyves Norbert helyett Németh Márió
82'
Vendég szöglet balról. Bosnjak beadását Horváth fejlete ki, a 16-os előteréből Könyves indult meg a labdával, és a másik térfél közepéig vezette, ahol a kiugró Kocsis Dominik elé tette. A fiatal elhúzta a kapus mellett a labdát, és balról, éles szögből a kapuba gurított, 2-0 Vendég szöglet balról. Bosnjak beadását Horváth fejlete ki, a 16-os előteréből Könyves indult meg a labdával, és a másik térfél közepéig vezette, ahol a kiugró Kocsis Dominik elé tette. A fiatal elhúzta a kapus mellett a labdát, és balról, éles szögből a kapuba gurított, 2-0
80'
Könyves emelt Molnár elé balról jobbra, a diósgyőri 16-os átvette, közeli lövését Rózsa védte. A szöglet után nem alakult ki veszélyes helyzet
78'
Bokros tálalt okosan balról az alapvonal közeléből a második hullámban érkező Könyves elé, a lövésbe két védő is belevetődött