Befejezés
90'+2

Történet

90' +2
Véget ért a mérkőzés. A DVTK győzni tudott a bajnoki főpróbán a Vasas otthonában. Folytatás jövő vasárnap Siófokon. Véget ért a mérkőzés. A DVTK győzni tudott a bajnoki főpróbán a Vasas otthonában. Folytatás jövő vasárnap Siófokon.
90' +1
Sárga lapot kapott Papp Marcell Sárga lapot kapott Papp Marcell
87'
Cipf viharzott el a jobb szélen, visszagurította a labdát és az érkező Berecz 18 méterről laposan a jobb kapufa mellé lőtte azt, ez is nagy lehetőség volt.
86'
Egy diósgyőri támadás végén Papp Marcell lőhetett 9 méterről kapura, de Jova ismét bravúrral hárított.
85'
Lukács szerzett labdát szemfülesen a hazai térfél közepén, két védő kisíéretében vezette kapura, de szabálytalankodtak vele szemben a 16-oson belül, tizenegyes következett. A sértett állt a labdához, de Jova megérezte merre kell vetődnie, így nem változott az eredmény.
81'
Csere: Jurek Gábor helyett Papp Marcell Csere: Jurek Gábor helyett Papp Marcell
79'
Egy hazai akció végén Feczesin tálalt önzetlenül Szilágyi elé, de utóbbi közelről kihagyta a kihagyhatatlant, három méterről ziccerben a kapufa mellé lőtte a labdát.
68'
Ivószünet következik.
68'
Cipf húzta meg a jobb szélt, középre adott, Feczesin már lövésre lendítette a lábát, amikor Bényei az ötösön önfeláldozóan nagyot mentett, szöglet következett, a sarokrúgás azonban nem jelentett veszélyt.