Befejezés
90'+4

Történet

17:53
A vendégszurkolók kihívták magukhoz a csapatot, és együtt ünneplik az újabb három pontot
90' +4
Véget ért a mérkőzés, Dorog - DVTK 0-1 (0-0) Gólszerző: Lőrinczy Attila (0-1) a 85. percben. Véget ért a mérkőzés, Dorog - DVTK 0-1 (0-0) Gólszerző: Lőrinczy Attila (0-1) a 85. percben.
90'
Négy perc a ráadás
89'
Hazai oldalszabadrúgás, Albert ívelte középre, ahol Bokros szabadított fel, majd megrúgták
88'
Sárga lapot kapott Jérémie Obounet Sárga lapot kapott Jérémie Obounet
87'
Csere: Kapornai Bertalan helyett Berkó Ádám Csere: Kapornai Bertalan helyett Berkó Ádám
85'
Diósgyőri szabadrúgás 20 méterről, kissé balról. Lőrinczy Attila nagy erővel a jobb felső sarokba lőtt, 0-1 Diósgyőri szabadrúgás 20 méterről, kissé balról. Lőrinczy Attila nagy erővel a jobb felső sarokba lőtt, 0-1