90'+3

Történet

90' +3
Véget ért a mérkőzés, Kozármisleny - DVTK 2-3 (0-1)
Gólszerző: Bényei Ágoston (0-1) a 43., Vogyicska Balázs (1-1) az 52., Cseke Benjámin (1-2) a 60., Gránicz Patrik (2-2, 11-esből) a 76., Medgyes Sinan (2-3) a 90. percben. Véget ért a mérkőzés, Kozármisleny - DVTK 2-3 (0-1) Gólszerző: Bényei Ágoston (0-1) a 43., Vogyicska Balázs (1-1) az 52., Cseke Benjámin (1-2) a 60., Gránicz Patrik (2-2, 11-esből) a 76., Medgyes Sinan (2-3) a 90. percben.
18:50
Mindkét szurkolótábor joggal ünnepli a saját csapatát
90' +2
Illés lőtt 16 méterről centikkel a keresztléc fölé
90'
Három perc a ráadás
90'
Lukács jobb oldali beadása a hosszú oldalon Medgyes Sinant találta, aki átvette, majd nagy erővel a kapus és a rövid oldali kapufa között a hálóba lőtt, 2-3 Lukács jobb oldali beadása a hosszú oldalon Medgyes Sinant találta, aki átvette, majd nagy erővel a kapus és a rövid oldali kapufa között a hálóba lőtt, 2-3
88'
hazai lövés, Bokros az ötösön blokkolt
87'
Medgyes a teljes hazai védelmet kicselezte, majd az ötös előterében akasztották, de a játékvezető továbbot intett
85'
Diósgyőri szöglet balról, Bertus Bertus beadása után a hosszún Eppel átvette, majd felfordulatból fölé lőtt
84'
Távoli diósgyőri szabadrúgás, Bertus beadásába Eppel talán beleért, így kellett Somogyinak bravúrt bemutatni