Befejezés
90'+1

Történet

90' +1
Véget ért a mérkőzés, Soroksár - DVTK 1-3. A Magyar Kupa legjobb 16 csapata között a Diósgyőr! Véget ért a mérkőzés, Soroksár - DVTK 1-3. A Magyar Kupa legjobb 16 csapata között a Diósgyőr!
90'
Vendég kontra, Forgács passzát Ugrai Roland balról befelé tolta, majd 16 méterről Kovács keze mellett a kapuba bombázott, 1-3 Vendég kontra, Forgács passzát Ugrai Roland balról befelé tolta, majd 16 méterről Kovács keze mellett a kapuba bombázott, 1-3
89'
Sárga lapot kapott Nagy Tibor Sárga lapot kapott Nagy Tibor
85'
Ugrai Roland állt a labda mögé, és a léc alá lőtte a labdát, 1-2 Ugrai Roland állt a labda mögé, és a léc alá lőtte a labdát, 1-2
84'
Piros lapot kapott Fülöp Noel Piros lapot kapott Fülöp Noel
84'
Diósgyőri szöglet balról, Ugrai beadását Vela kapura lőtt, majd egy másik lövést a bal fölső sarok elől kézzel ütöte ki a haza mezőnyjátékos, 11-es
82'
Vela jobb oldali beadása szállt át mindenki feje fölött
75'
Diósgyőri szabadrúgás kissé balról, 19 méterről, Ugrai a keresztlécet találta el a jobb fölső sarok fölött
74'
Ugrai labdáját Forgács lőtte középen kapura, egy védő pörgött kapu fölé. A beadást tisztázták a védők, de támadásban maradt a DVTK, és Tamási elől ismét szögletre mentettek.