Csere:  Mojmir Trebuňák -  Norbert Grejták

Történet

90' +1
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Tatran 1-2 Véget ért a mérkőzés, DVTK - Tatran 1-2
90'
Diósgyőri szabadrúgás a 16-os jobb oldali vonala mellett Óvári felvágásáért. Nono állt a labda mögés, és lapos beadását Busai elől vágták ki a védők
89'
Csere:  Mojmir Trebuňák helyett  Norbert Grejták Csere: Mojmir Trebuňák helyett Norbert Grejták
86'
Újabb vendégkontra, ezúttal Trebunák állt szemben Antallal ziccerben, a lövést a diósgyőri kapus nagy bravúrt bemutatva lábbal védte. A szöglet nem jelentett veszélyt
86'
83'
Vendégszöglet jobbról, az első beadás veszélytelen, a másodikat Nagy fejelte ki, a harmadik után Hovancik lőtt, Tamás blokkolt, Antal húzta le a labdát
82'
Nono lőtt 24 méterről, a labda elakadt a védők sűrűjében
80'
Diósgyőri szöglet jobbról, Nono beadását felszabadították a védők
76'
 Erik Streňo lépett ki egyedül a diósgyőri térfél közepén, vezette a labdát, majd 15 méterről a tehetetlen Antal mellett a hálóba emelt, 1-2 Erik Streňo lépett ki egyedül a diósgyőri térfél közepén, vezette a labdát, majd 15 méterről a tehetetlen Antal mellett a hálóba emelt, 1-2