Történet

90' +3
Véget ért a mérkőzés Véget ért a mérkőzés
90' +2
A vendég csapat vesztett labdát hátul, amit nagyszerűen reagált Mertse Ábel, és megszerezte a győztes gólt, 3-2 A vendég csapat vesztett labdát hátul, amit nagyszerűen reagált Mertse Ábel, és megszerezte a győztes gólt, 3-2
77'
Jobb oldalról beérkező labdára érkezett Varga József, és egyenlített, 2-2 Jobb oldalról beérkező labdára érkezett Varga József, és egyenlített, 2-2
73'
Csere: Tóth Borisz helyett Zsemlye Balázs Csere: Tóth Borisz helyett Zsemlye Balázs
56'
A DVTK vezetett a jobb oldalán végig egy támadást, a szélről beérkező labdára pontosan érkezett Bárdos Bence, és szépített,  1-2 A DVTK vezetett a jobb oldalán végig egy támadást, a szélről beérkező labdára pontosan érkezett Bárdos Bence, és szépített, 1-2
46'
Csere: Erdősi Dominik helyett Varga József Csere: Erdősi Dominik helyett Varga József
46'
Csere: Korbély Kristóf helyett Mertse Ábel Csere: Korbély Kristóf helyett Mertse Ábel
38'
Hátul vesztett labdát a DVTK, ezt követően a Kacsó Attila kapott egy kiugratást, amit gólra váltott, 0-2 Hátul vesztett labdát a DVTK, ezt követően a Kacsó Attila kapott egy kiugratást, amit gólra váltott, 0-2
22'
A vendégcsapat egy szögletet követően Titkó Krisztián góljával szerezte meg a vezetést, 0-1 A vendégcsapat egy szögletet követően Titkó Krisztián góljával szerezte meg a vezetést, 0-1