Történet

90' +1
Véget ért a mérkőzés Véget ért a mérkőzés
90'
Csere: Géringer Tamás helyett Valkay Richárd Csere: Géringer Tamás helyett Valkay Richárd
80'
Csere: Zsiga Máté helyett Szabó II Balázs Csere: Zsiga Máté helyett Szabó II Balázs
77'
Csere: Korbély Kristóf helyett Varga József Csere: Korbély Kristóf helyett Varga József
73'
Sárga lapot kapott Bukrán Erik Sárga lapot kapott Bukrán Erik
61'
2-1 Egy szélről belőtt labdát fejelt vissza a kapu elé Orosz Marcell, amelyre Korbély Kristóf érkezett nagyszerűen 2-1
23'
Egy vendég támadást követően jött be szélről a labda, amit kapásból értékesített Székely Dávid, 1-1 Egy vendég támadást követően jött be szélről a labda, amit kapásból értékesített Székely Dávid, 1-1
22'
Hazai szögletet követően vezetést szerzett a DVTK 1-0 góljával, Korbély Kristóf Hazai szögletet követően vezetést szerzett a DVTK 1-0 góljával, Korbély Kristóf