Történet

90'
Véget ért a mérkőzés Véget ért a mérkőzés
89'
Csere: Horváth Gábor helyett a kapus Giák Tamás állt be a mezőnybe Csere: Horváth Gábor helyett a kapus Giák Tamás állt be a mezőnybe
86'
Csere: Roszel Róbert helyett Kovács Zsolt Csere: Roszel Róbert helyett Kovács Zsolt
75'
Csere: Zsivoczky Norbert helyett Szabó Dávid Csere: Zsivoczky Norbert helyett Szabó Dávid
69'
Bal oldali szöglet után Roszel Róbert 30 centiméterre a földtől fejjel csúsztatta a sarokba a labdát, 2-2 Bal oldali szöglet után Roszel Róbert 30 centiméterre a földtől fejjel csúsztatta a sarokba a labdát, 2-2
50'
Gulyás Máté csapott le egy lecsorgó labdára, és 21 méterről hatalmas gólt ragasztott a diósgyőri kapu jobb oldalába, 2-1 Gulyás Máté csapott le egy lecsorgó labdára, és 21 méterről hatalmas gólt ragasztott a diósgyőri kapu jobb oldalába, 2-1
39'
Dobos cselezte be magát a jobb oldalon majdnem az alapvonalig, ahol buktatták, 11-es a DVTK javára. A büntetőt Lippai Ákos magabiztosan a jobb alsó sarokba lőtte, 1-1 Dobos cselezte be magát a jobb oldalon majdnem az alapvonalig, ahol buktatták, 11-es a DVTK javára. A büntetőt Lippai Ákos magabiztosan a jobb alsó sarokba lőtte, 1-1
21'
Egy bal oldali bedobás után  Menyhárt Attila fejelt a hálóba, 1-0 Egy bal oldali bedobás után  Menyhárt Attila fejelt a hálóba, 1-0
2'
Dancs húzott el a bal szélen, a 16-os vonalánál Olaszhoz gurított, akit a diósgyőriek csapatkapitánya buktatott, így tizenegyest ítélt a bíró. A büntetőt Nyerges végezte el aki gyengén a kapufa mellé lőtt.