90'+2
90'+2

Történet

90' +2
Véget ért a mérkőzés. Végerdmény. DVTK - Haladás-Viktória FC 3-2. Győzelemmel búcsúzott tehát a 2019-es esztendőtől a DVTK női labdarúgó csapata. Köszönjük az egész éves szurkolást! Véget ért a mérkőzés. Végerdmény. DVTK - Haladás-Viktória FC 3-2. Győzelemmel búcsúzott tehát a 2019-es esztendőtől a DVTK női labdarúgó csapata. Köszönjük az egész éves szurkolást!
90' +2
Egy szöglet után Sandu Bianca volt eredményes. Az állás 3-2 Egy szöglet után Sandu Bianca volt eredményes. Az állás 3-2
86'
Heike Manhart 17 méterről, szabadrúgásból vette be a DVTK kapuját. Az állás 2-2. Heike Manhart 17 méterről, szabadrúgásból vette be a DVTK kapuját. Az állás 2-2.
71'
Szépített a Haladás-Viktória. Rácz Zsófia tizenegyesből volt eredményes. Az állás 2-1. Szépített a Haladás-Viktória. Rácz Zsófia tizenegyesből volt eredményes. Az állás 2-1.
62'
Hanna Barker megszerezte második gólját is a mérkőzésen. Ezúttal is közelről talált be a Haladás kapujában. Az állás 2-0. Hanna Barker megszerezte második gólját is a mérkőzésen. Ezúttal is közelről talált be a Haladás kapujában. Az állás 2-0.
46'
Elkezdődött a második félidő Elkezdődött a második félidő
45'
Véget ért az első félidő Véget ért az első félidő
40'
Hanna Barker végezhetett el egy szögletet, amely után egy kavarodást követően Sandu Bianca talált a hálóba, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot.
26'
Biljana Bradic tálalt laposan a 16-oson belül Hanna Barker elé, aki 5 méterről a kapussal szemben állva nem hibázott. Biljana Bradic tálalt laposan a 16-oson belül Hanna Barker elé, aki 5 méterről a kapussal szemben állva nem hibázott.