Összefoglaló 2019. október 14., hétfő

U19: DVTK - KTE 4-2 (2-1)

Hazai pályán fogadta a bajnokság 8. fordulójában a DVTK U19-es együttese a KTE Labdarúgó Akadémia gárdáját. Vincze Richárd csapata Kacsó Botond duplájával, valamint Szabó Márton és Bartha Ricardo találatával 4-2-re győzte le lila-fehér riválisát.

U19 II. osztály, 8. forduló

Diósgyőri VTK - KTE Labdarúgó Akadémia 4-2 (2-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Lendvai Gábor (Kincses Dániel, Sugár Péter)
DVTK: Prokopenkó - Oláh, Lehóczki, Szabó M., Nagy Á., Sipos, Stefán, Rostás, Juhos, Kacsó, Bartha. Vezetőedző: Vincze Richárd.
KTE: Opauszki - Pomozi, Daróczi, Perlaki, Fekete, Barkóczi, Szalai, Richter, Jáger, Faragó, Szabó G. Vezetőedző: Lóczi Péter.

Csere: Pomozi helyett Fekete az 56., Jáger helyett Busa a 69., Bartha helyett Csávás a 78., Stefán helyett Bernáth a 83., Juhos helyett Nagy N. a 91. percben.
Sárga lap: Szabó G. a 73., Busa a 91., Richter a 91. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Kacsó (1-0) a 9., Szalai (1-1) a 29., Szabó M. (2-1) a 46., Fekete (2-2) a 71., Bartha (3-2) a 76., Kacsó (4-2) a 92. percben.