Összefoglaló 2019. szeptember 16., hétfő

U15: DVTK - UTE 6-2 (3-1)

Kiütötte hazai pályán ellenfelét a DVTK U15-ös együttese a bajnokság 4. fordulójában. Jordán András együttese az Újpesti TE gárdáját győzte le 6-2-re a DVTK Edzőközpontban. Fekete Vince mesterhármast szerzett a DVTK-ban.

U15 I. osztály, 4. forduló

Diósgyőri VTK - Újpesti TE 6-2 (3-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Vinter Béla Gábor (Sántha Szabolcs, Rendek István)
DVTK: Kapi - Varga, Németh, Komlósi, Kaczvinszki, Ferencsik S., Tamás, Csicsvári, Fekete, Kövesi, Kollár. Vezetőedző: Jordán András.
UTE: Sándor - Horváth D., Szabó Cs., Balogh, Pruska, Lapu, Rajnai, Czakó, Hajlinszki, Dibusz, Vattay. Vezetőedző: Szél József.

Csere: Tamás helyett Demeter a 41., Czakó helyett Tuba az 50., Fekete helyett Lőrincz a 65., Kaczvinszki helyett Bedő D. a 65., Rajnai helyett Farkas a 68., Szabó Cs. helyett Sándor B. a 68., Kapi helyett Tóth B. a 73., Németh Á. helyett Binó a 73. percben.
Sárga lap: Tamás a 36., Rajnai a 43., Fekete a 49., Horváth D. az 50., Csicsvári a 66. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Kövesi (1-0) a 3., Csicsvári (2-0) a 11., Pruska (2-1) a 20., Fekete (3-1) a 30., Fekete (4-1) az 50., Balogh Á. (4-2) az 57., Kollár (5-2) a 61., Fekete (6-2) a 64. percben.