Összefoglaló 2019. december 3., kedd

U15: DVTK - FTC 2-2 (1-0)

Pontosztozkodással zárta az évet a DVTK U15-ös korosztálya. Jordán András csapata hazai pályán fogadta a Ferencváros együttesét, ahol fordulatos mérkőzésen 2-2-es döntetlent játszottak egymással a felek.

U15 I. osztály, 15. forduló

Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC 2-2 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Tóth Márton (Kovács Kálmán, Papp Róbert)
DVTK: Dojcsák - Varga Z., Németh Á., Komlósi, Kaczvinszki, Bedő D., Kollár, Csicsvári, Simon, Ferencsik S., Demeter. Vezetőedző: Jordán András.
FTC: Hámori - Kókai, Manner, Farkas, Tóth A., Almássy, Rácz, Gágyor, Tisler, Lukács, Dajka. Vezetőedző: Horváth Roland.

Csere: Varga Z. helyett Tamás a 41., Lukács helyett Tomasek a 41., Demeter helyett Tóth B. az 54., Tóth A. helyett Bognár a 68., Simon helyett Fekete a 73., Rácz helyett Benkő a 75. percben.
Sárga lap: Bedő D. a 68., Kaczvinszki a 71. percben.
PIros lap:
Gólszerző: Varga Z. (1-0) a 27., Gágyor (1-1) a 44., Gágyor (1-2) a 65., Tóth B. (2-2) a 66. percben.

1. Vasas Kubala Akadémia U15 Vasas Kubala Akadémia U15 15 10 2 3 35 12 23 32
2. Budapest Honvéd-MFA U15 Budapest Honvéd-MFA U15 14 9 4 1 43 11 32 31
3. Puskás Akadémia FC U15 Puskás Akadémia FC U15 14 9 3 2 26 13 13 30
4. PMFC U15 PMFC U15 15 8 2 5 24 24 0 26
5. Spartacus 1928 U15 Spartacus 1928 U15 14 7 5 2 19 8 11 26
6. DVSC-DLA U15 DVSC-DLA U15 14 7 4 3 26 13 13 25
7. Várda Labdarúgó Akadémia U15 Várda Labdarúgó Akadémia U15 15 6 5 4 30 23 7 23
8. ETO FC Győr U15 ETO FC Győr U15 14 7 1 6 22 25 -3 22
10. Paksi FC U15 Paksi FC U15 14 5 2 7 27 28 -1 17
11. MTK Budapest U15 MTK Budapest U15 14 4 4 6 20 28 -8 16
12. Ferencvárosi TC U15 Ferencvárosi TC U15 14 3 5 6 21 23 -2 14
13. Illés Akadémia-Haladás U15 Illés Akadémia-Haladás U15 15 4 0 11 23 42 -19 12
14. MOL Fehérvár FC U15 MOL Fehérvár FC U15 14 3 3 8 16 34 -18 12
15. Újpesti TE U15 Újpesti TE U15 14 2 6 6 18 32 -14 12
16. KTE LA U15 KTE LA U15 14 0 1 13 16 39 -23 1