Összefoglaló 2019. szeptember 16., hétfő

U14: DVTK - UTE 3-4 (0-2)

Hétgólos mérkőzésen szenvedett vereséget hazai pályán a DVTK U14-es gárdája az Újpesti TE ellen.

U14 I. osztály, 4. forduló

Diósgyőri VTK - Újpesti TE 3-4 (0-2)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Németh Zoltán (Lajkó Norbert, Varga I. Zoltán)
DVTK: Dojcsák - Deményi, Gál, Cseh, Vass, Barta, Fercsák E., Nagy L., Kapitány, Majoros, Bánk. Vezetőedző: Gyarmaty Attila.
UTE: Petroff - Farkas, Csáki, Balázs, Ilyés, Köves, Komenda, Sehal, Szőke, Kátai, Balogh D. Vezetőedző: Deák Zsolt.

Csere: Majoros helyett Simon a 41., Cseh helyett Kurucz a 41., Csáki helyett Plesz a 41., Balázs helyett Emmer a 41., Szőke helyett Bárdos az 57., Segal helyett Földi az 57., Kátai helyett Ladányi az 57., Barta helyett Zanócz az 59., Kapitány helyett Macsó az 59., Fercsák E. helyett György a 72., Vass helyett Fodor a 72. percben.
Sárga lap: Csáki a 7., Szke a 42., Farkas az 55., Fercsák E. a 65. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Dojcsák (0-1) a 6., Ilyés (0-2) a 29., Fercsák (1-2) a 44., Simon (2-2) az 51., Vass (3-2) az 53., Balogh D. (3-3) a 61., Bárdos (3-4) a 79. percben.