Összefoglaló 2019. október 19., szombat

Palota RSC - DVTK FUX 0:3

Megszerezte első győzelmét az NB I Liga alapszakaszának 2. fordulójában a DVTK FUX csapata miután 3:0 arányban diadalmaskodott a Palota RSC vendégeként.

Női Röplabda NB I Liga, alapszakasz, 2. forduló

Palota RSC - DVTK FUX 0:3 (-23, -10, -14)

Budapest, Tungsram Csarnok, 50 néző Játékvezető: Soltész Róbert László és Mezőffy Zsolt Tibor.
DVTK: Sitku, Topor, Kiss E., Donaghy, Kovács, Szajkó. Csere: Dömsödi (liberó), Bertók (liberó), Egri, Kundrák, Sitkey. Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Toma Sándor: - A találkozó elején kicsit idegesek voltunk, aztán ahogy feloldódtunk, egyre inkább kezünkbe vettük az irányítást. A második és a harmadik szettben mindenkinek játéklehetőséget tudtam adni a lelkesen játszó házigazda ellen.

A mérkőzés részletes statisztikája itt olvasható.

A DVTK FUX legközelebb a bajnokság 3. fordulójában a Budaörs gárdáját fogadja. A mérkőzés október 23-án 18.30-kor kezdődik a Generali Arénában.