Összefoglaló 2020. február 24., hétfő

U14: DVTK - Vasas Kubala Akadémia 2-4 (1-1)

Az U14 I. osztályú bajnokság 16. fordulójában hazai pályán fogadta a Vasas Kubala Akadémia együttesét a DVTK U14-es csapata. A piros-fehérek fordulatos mérkőzésen szenvedtek vereséget.

U14 I. osztály 16. forduló

Diósgyőri VTK - Vasas Kubala Akadémia 2-4 (1-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Szoboczki Csaba (Orbán Levente Márk, Vigh Tünde)
DVTK: Dojcsák - Briz, Deményi, Gál, Kaczvinszki, Szakos, Vass, Simon B., Bodnár, Zanócz, Bánk. Vezetőedző: Nagy Attila.
Vasas: Maier - Mezőfalvi, Mérey, Nagy Á., Almeida, Kristóf, Kovács Krisz., Girsik, Kovács P., Simon Sz., Kovács Kris. Utánpótlás edző: Horváth Gábor.

Csere: Szőke helyett Mérey a 12., Mezőfalvi helyett Fátyol a 36., Nagy Á. helyett Márta a 41., Kristóf helyett Molnár M. a 41., Vass helyett Bodnár a 47., Szakos helyett Grassi a 47., Zanócz helyett Macsó a 64., Briz helyett Barta a 71., Gál helyett Kurucz a 71. percben.
Sárga lap: Girsik a 79. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Kovács P. (0-1) a 7., Szakos (1-1) a 16., Bodnár (2-1) az 58., Molnár (2-2) az 59., Kovács Kris. (2-3) a 63., Kovács P. (2-4) a 78. percben.