DVTK tartalék - Kisvárda MG II 3-4 (1-3)

A Kisvárda második számú csapatát fogadta a DVTK tartalék alakulata vasárnap kora délután a klub edzőközpontjában.

NB III. Keleti csoport 4. forduló

DVTK tartalék - Kisvárda Master Good II 3-4 (1-3)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 250 néző Játékvezető: Jakab Árpád (Kovács Brankó Krisztián, Székely Gergő Ferenc)
DVTK tartalék: Furik - Farkas M., Ivánka, Lehóczki, Nagy Z. - Kecskeméti, Kispál - Csávás, Zsiga, Karika - Makrai. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.
Kisvárda Master Good II: Odintsov - Czene, Kravchenko, Avetisyan, Baranyai Á. - Kiriukhin, Szőr - Khimich, Mihalik, Sikorszki - Jelena. Edző: Szabó Balázs

Csere: Kecskeméti helyett Zsemlye a 46., Lehóczki helyett Nagy Á. a 46., Csávás helyett Schildkraut az 54., kiriukhin helyett Riznychenko az 57., Szőr helyett Czérna a 76., Kravchenko helyett Vass a 80. percben.
Sárga lap: Ivánka a 28., Kispál a 82., Zsiga a 92. percben.
Gólszerző: Khimich (0-1) a 19., Jelena (0-2) a 27., Sikorszki (0-3) a 34., Zsiga (1-3) a 45+1., Ivánka (2-3) a 64., Riznychenko (2-4) a 81., Makrai (3-4) a 84. percben.

19. perc: Szögletrúgást követően Kimich Vasyl fejelte a kapuba a labdát. 0-1

27. perc: Jelena lőtt gólt szabadrúgásból. 0-2

33. perc: Egy mélységi indítást követően Sikorszki szerzett gólt. 0-3

45+1. perc: Zsiga törtbe be a büntetőterületen belülre, majd a kapuba lőtte a labdát. 1-3

65. perc: Makrai oldal szabadrúgását követően Ivánka fejelte a kapuba a labdát. 2-3

80. perc: Egy lepattanó labdát Riznychenko lőtt a kapuba. 2-4

85. perc: Makrai szerzett gólt büntetőből. 3-4

Zsivoczky Gyula: - Hektikus mérkőzésen buta hibákból kaptuk a góljainkat. Folyamatosan felálltunk, nagyszerű második félidőt produkáltunk, de ez nem volt elegendő az egyenlítéshez. Nem érdemeltünk vereséget. Az egész bajnokságban csak ilyen mérkőzésekre kell felkészülnünk. Ha erősek leszünk, akkor a magunk javára fordíthatjuk, ha nem...

Szabó Balázs: - Két ellentétes félidő volt, az első félidőben 3 gólt szereztünk, majd a játékrész végén sikerült szépíteni a hazaiaknak. A második félidőben átvette az irányítást a DVTK. Próbáltuk tartani magunkat, megszereztük a negyedik találatunkat, de egyből kaptunk rá egy gólt. Összességében megérdemelten nyertünk.