Összefoglaló 2020. december 30., szerda

DVTK Jegesmedvék - HK Poprad 1-4

A 2020-as év utolsó játéknapján a listavezető HK Poprad csapatát fogadta a DVTK Jegesmedvék. A vendégek Skokan góljával megszerezték a vezetést, amire a második harmadban Osterberg válaszolt. A középső játékrész hajrájában a helyzeteit jobban kihasználó poprádiak két gólt is szereztek, majd a folytatásban hiába támadott Dave Allison csapata az újabb találatért, az utolsó percben a vendégek egy üres kapus góllal lezárták a meccset.

Tipos Extraliga

Alapszakasz - 26.forduló

2020. december 30. 18:00

DVTK Jegesmedvék - HK Poprad 1-4 (0-1, 1-2, 0-1)

Miskolci Jégcsarnok, zárt kapuk mögött, játékvezetők: Martin Korba, Milan Adamec, Jozef Valo, Andrej Bogdan

DVTK Jegesmedvék: Adorján (Kiss B.) - Wehrs, Szirányi, Flick, Vas, Egle - Láda, Kiss D., Csányi, Osterberg, Angerson - Rauhauser, Vojtkó, Rokaly, Galanisz, Magosi - Révész, Miskolczi, Lövei, Ritó, vezetőedző: Dave Allison

HK Poprad: Vosvrada (Rychlik) - Drgon, Brejcak, Hascak, Skokan, Svitana - Ulrych, Dalhuisen, Vandas, Preisinger, Handlovsky - Kramár, Erving, Tavi, Bjaloncik, Livingston - Hudec, Hajnik, Matus Palocko, Jevos, Matej Palocko. vezetőedző: Peter Mikula

Büntetés percek 34-14
Buli elhozatal 28/62 (45.16 %) : 34/62 (54.84 %)

Dave Allison:  A második harmad végén történt rövidzárlat a meccsünkbe került. Annak örülök, hogy a csapatunk dühös egy ilyen meccs után. A meccs nagy része kiegyenlített küzdelmet hozott. Szimplán jónak lenni és jól játszani már nem elég. Elég nehéz egy ilyen csapatot egymás után háromszor megverni. Mi kissé elrontottuk az ő karácsonyukat, most pedig ők a mi újévünket.

9. HC Nové ZámkyHC NOVÉ ZÁMKY 25 7 4 3 11 71 69 2 32
11. HC ‘05 iClinic Banská BystricaHC ‘05 ICLINIC BANSKÁ BYSTRICA 24 4 4 3 13 63 96 -33 23
12. MHk 32 Liptovský MikulášMHK 32 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 25 3 0 2 20 59 128 -69 8