Összefoglaló 2021. március 14., vasárnap

DVTK tartalék - Ceglédi VSE 1-1 (0-0)

Továbbra is veretlen 2021-ben a DVTK tartalék csapata, három meccsen öt pont az idei mérleg. Zsivoczky Gyula együttese ezúttal a Cegléd ellen játszott 1-1-es döntetlent hazai pályán.

NB III. Keleti csoport 24. forduló

DVTK tartalék - Ceglédi VSE 1-1 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Darók Attila (Szarvas László, Lovas Norbert)
DVTK tartalék: Bukrán - Oláh, Ivánka, Kalandadze, Nagy Á. - Kispál, Zsemlye - Makrai, Jónyer, Schildkraut - Cortés. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula
Ceglédi VSE: Mikler - Bagó, Csendes P., Kuti, Papp Gy., Polyák P., Takács K., Szabó R., Damásdi, Kovács L., Markó. Vezetőedző: Makrai László Gergely

Csere: Kovács L. helyett Laczkó M. a 46., Schildkraut helyett Omarashvili a 60., Jónyer helyett Karika a 60., Papp Gy. helyett Pleszkán a 78., Takács K. helyett Tóth D. a 78., Kispál helyett Gönczi a 82.,
Sárga lap: Zsemlye a 15., Kovács L. a 41., Bukrán az 52. percben.
Gólszerző: Csendes P. (0-1) az 58., Cortés (1-1) a 68. percben.

58. perc: Egy szöglet utáni kavarodást követően Csendes elé került a labda, aki a kapuba lőtte. 0-1
68. perc: Labdaszerzést követően Omarashvili passzolta a labdát Cortés elé a büntetőterületen belülre, aki egy átvétel után ellőtte azt a kapus mellett. 1-1

Zsivoczky Gyula: - Ahogy múlt héten örültünk az egy pontnak, most egyértelműen kijelenthetem, hogy elégedetlenek vagyunk. Domináns játékot játszottunk a mérkőzésen, de a nehéz talaj ebben nagyon sok alkalommal meggátolt. Küzdöttünk az utolsó pillanatig, de ez most csak egy pontra volt elegendő. Az elveinken ezek után sem fogunk változtatni és a következő mérkőzéseken is győzelemre fogunk játszani.

Makrai László Gergely: - Egy nagyon küzdelmes mérkőzést játszottunk nehéz talajon. Meg tudtuk szerezni a vezetést, majd a saját hibánkat követően visszahoztuk a meccsbe a hazaiakat. Ezt a meccset le kellett volna tudni hozni 0-1-re.