Összefoglaló 2021. február 21., vasárnap

DVTK tartalék - Tiszaújváros 1-2 (0-0)

A bajnoki rajt előtti utolsó felkészülési mérkőzést játszotta le vasárnap a DVTK tartalék csapata hazai körülmények között. Az FC Tiszaújváros elleni találkozó első félidejében nem esett gól, a fordulás után azonban három is. A látogatók szereztek vezetést, amelyet Giorgi Omarashvili szűk húsz perccel a lefújás előtt kiegyenlített. Az utolsó szó azonban a vendégeké volt, akik Benke góljával győzni tudtak a DVTK tartalék ellen.

NB III-as felkészülési mérkőzés

DVTK tartalék - FC Tiszaújváros 1-2 (0-0)

DVTK LSA edzőközpont, zárt kapuk mögött.
DVTK tartalék: Bukrán E. - Farkas M., Ivánka P., A. Kalandadze, Nagy Á. - Zsemlye B., Kispál T. - Schildkraut K., Jónyer K., Makrai G. - J. Cortés. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.

Csere: Nagy Á. helyett Nagy Z. a 45., Kispál T., helyett Gönczi S. a 45., Cortés J. helyett Csávás B. a 45., Schildkraut K. helyett G. Omarashvili a 45., Bukrán E. helyett P. Prokopenko a 70. percben.

Gólszerző: Papp Zs. (0-1) az 57., G. Omarashvili (1-1) a 72., Benke N. (1-2) a 78. percben.