Összefoglaló 2021. március 6., szombat

U13: DVTK - Balmazújváros 9-0 (5-0)

Hamar megszerezte a vezetést a Balmazújváros ellen a DVTK U13-as együttese, ezután viszont bő húsz percen keresztül a hajdúságiak jól védekeztek. Sipos Gergő csapata a folytatásban futószalagon termelte a gólokat. A szünetig ötig jutottak, a fordulás után további négy találatot szereztek a játékosok. A 9-0-s győzelemből Farkas Ruben, Kis Attila és Balázs Teó egyaránt két-két góllal vette ki a részét.

MLSZ Kiemelt U13-as bajnokság,
Északkeleti csoport, 10. forduló

Diósgyőri VTK U13 - Balmazújvárosi FC U13 9-0 (5-0)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Orbán Levente Márk, Porkoláb Marcell, Miskovics Tamás.

Diósgyőri VTK U13:  Gyuricskó Botond – Farkas R., Meggyesfalfi B., Juhász K., Kis A., Lengyel V., Balázs T., Gyebróczki D., Juhos Á., Vinga Z., Gulácsi M. Csere: Lippai A., Dudás B., Béres B., Boda D. Vezetőedző: Sipos Gergő.
Balmazújvárosi FC U13: Kondás K., Wágner Á., Varga A., Téglási Zs., Siket P., Szolnoki Zs., Kacsó B., Sós V., Cseresznyés R., Láda I., Gém B. Csere: Kocsis J. Vezetőedző: Fodor Tibor.

Gólszerzők: Balázs T. (1-0) a 2., Kis A. (2-0) a 22., Juhász K. (3-0) a 24., Balázs T. (4-0) a 27., Farkas R. (5-0) a 29., Farkas R. (6-0) a 33., Lengyel V. (7-0) a 45., Kis A. (8-0) az 54., Meggyesfalvi B. (9-0) az 56. percben.