Összefoglaló 2021. március 6., szombat

U12: DVTK - Balmazújváros 8-0 (5-0)

A helyzetek kidolgozását és a befejezéseket is gyakorolhatta a DVTK U12-es csapata a bajnokság tavaszi nyitányán. A piros-fehérek hazai körülmények között bizonyultak jobbnak a Balmazújváros csapatánál. A diósgyőri fiatalok az első félidőben öt, a másodikban pedig további három gólt szereztek, így a három pont megszerzése egyáltalán nem volt kérdés.

MLSZ Kiemelt U12,
Északkeleti csoport, 10. forduló

Diósgyőri VTK U12 - Balmazújvárosi FC 8-0 (5-0)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: dr. Vigh Tünde, Skarupa Tamás János.

DVTK U12: Varga H. – Zaccaria Zs., Krompaszki Gy., Birk B., Kristóf Z., Sallai K., Pápai O., Berta Cs., Meggyesfalvi B. Cserék: Riczu Gy., Katona T., Ónodi M., Tóth B., Papp B., Lupkovics G., Győrfi L., Kerekes B., Mádi-Nagy Zs. Vezetőedző: Kiser László, Szakál Csaba.
Balmazújvárosi FC: Tóth V. – Varga Zs., Zsupos G., Varga Z., Csorba A., Szabó N., Király Á., Hadházi Zs., Fige S. Csere: Sári M., Pásztor B., Szabó B., Pruma D., Bíró B. Vezetőedző: Lajos Ferenc.

Gólszerzők: Sallai K. (1-0) az 5., Sallai K. (2-0) a 6., Pápai O. (3-0) a 11., Kristóf Z. (4-0) a 21., Pápai O. (5-0) a 27., Mádi-Nagy Zs. (6-0) a 41., Lupkovics G. (7-0) a 46., Győrfi L. (8-0) a 47. percben.