Összefoglaló 2021. március 6., szombat

LU16: DVTK - KBSC 4-5 (0-2)

Izgalmas körülmények között, a mérkőzés utolsó pillanatában dőlt el a DVTK és a KBSC U16-os leány együttesének bajnoki mérkőzése. A vendégek a szünetre kétgólos előnyt szereztek, amit egy szabadrúgást követően háromra növeltek. A diósgyőri lányok azonban bő húsz perc leforgása alatt előbb ledolgozták a hátrányukat, majd a vezetést is átvették. 4-3 után viszont közvetlenül a lefújás előtt volt még egy csavar, a Barcika két gyors góllal ismét a maga javára fordította a találkozót, erre pedig már nem volt idő válaszolni.

Leány U16.,
Keleti csoport, 11. forduló

Diósgyőri VTK U16 - Kolorcity Kazincbarcika SC 4-5 (0-2)

DVTK edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: dr. Vígh Tünde, Orbán Levente Márk, Porkoláb Marcell.

Diósgyőri VTK U16: Nagy G. - Sándor L., Kóka B., Balogh M., Tóth B., Nagy E., Majnár A., Képes J., Szilvás N., Tamás L., Bitó V. Vezetőedző: Ujj Levente.
Kolorcity Kazincbarcika SC: Kozma R. - Brassó Sz., Mikó V., Lakatos D., Varga B., Péter D., Németh F., Madarász L., Süveges-Győrfi L., Gál G., Neuberger Sz. Vezetőedző: Kazvinszki Jácint.

Csere: Kozma R. helyett Majoros F. a 41., Sándor L. helyett Horváth K., Tóth B. helyett Galambosi P. a 41., Nagy G. helyett Szabó E. a 48., Tamás L. helyett Szihalmi E. az 58., Németh F. helyett Jaidzisz B. a 62., Szilvás N. helyett Dobos F. a 65. percben.

Gólszerzők: Péter D. (0-1) a 28., Brassó Sz. (0-2) a 40., Madarász L. (0-3), Tamás L. (1-3) az 55., Süveges-Győrfi L. (öngól, 2-3) a 60., Majnár A. (3-3) a 73., Bitó V. (4-3) a 78., Péter D. (4-4) a 79., Péter D. (4-5) a 80. percben.