Összefoglaló 2016. szeptember 11., vasárnap

Putnok - DVTK tartalék 2-1 (1-0)

Putnokon játszott megyei rangadót a DVTK tartalék csapata az NB III. Keleti csoportjában. Sütő Szilárd csapata a második félidőben jobban futballozott ellenfelénél, gólt is szerzett, de végül otthon tudta tartani a három pontot a hazai csapat.

NB III. Keleti-csoport 6. forduló

Putnok FC - Diósgyőri VTK tartalék

Putnok, Putnok Városi SE Sporttelep. 300 néző. Játékvezető: Nagy Norbert (Berecz Attila, Szabó Ferenc Szilárd)
Putnok FC: Botló - Czégel, Nagy Cs., Fehér B., Czető - Zimányi, Tóth Sz., Illés R., Csirszki - Sápi, Marcinaskó. Vezetőedző: Koszta Péter
DVTK tartalék: Szalma - Germán, Ivánka, Tucsa, Lőrincz P. - Szalóczy, Nikházi, Szabó I B., Kádas - Gazdag B., Boros. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Germán helyett Lipták Á. a 46., Gazdag B. helyett Fazekas M. a 60., Sápi helyett Madarász a 60., Czető helyett Kovács B. a 70., Csirszki helyet Dávid F. a 74. és Szalóczy helyett Kitl K. a 86. percben.
Sárga lap: Lőrincz P. a 43., Tucsa az 52., Kovács B. a 72., Madarász a 91., Fazekas M. a 93., Nikházi a 95. percben.
Piros lap: Zimányi a 90. percben.
Gólszerző: Tóth Sz. (1-0) a 34., Fazekas M. (1-1) a 75. és Illés R. (2-1) a 79. percben.

33.perc: A bal oldalon vezetett támadást a Putnok. A középre gurított labdát Tóth Szabolcs belsőzte a kapuba. (1-0)
74.perc: Fazekas Máténak sült el a lába. 25 méterről, állítás nélkül rúgta ki a hosszú sarkot. (1-1)
78.perc: Egy szöglet után Illés Richárd góljával volt eredményes a Putnok. (1-2)

Koszta Péter: - Az első félidőben nagyon jól játszottunk, de a második félidőben feljavult a Diósgyőr. A győzelmünk megérdemelt volt.

Sütő Szilárd: - Az első félidőben némi mezőnyfölényben futballozott a Putnok. A második játékrészben a félpályán egyszer jöttek át. Nem érdemeltünk vereséget.

A DVTK tartalék csapata jövő héten vasárnap (szeptember 18-án) 11 órától az FC Hatvan csapatát fogadja a Diósgyőri Stadionban. Várjuk szurkolóinkat szeretettel!