Összefoglaló 2021. október 2., szombat

FTC - DVTK 3-1 (0-1)

A Simple Női Liga 7. fordulójában a Ferencváros vendége volt a DVTK női labdarúgó csapata. Ugyan Hanna Barker góljával a piros-fehérek vonultak előnnyel a szünetre, a második játékrészben fordítani tudott a házigazda és otthon tartotta a három pontot.

Simple Női Liga 7. forduló

Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK 3-1 (0-1)

Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont. Játékvezető: Sipos Katalin (Bizderi Nikolett, Jakab Bianka)
FTC: Halla - Ivanusa, Kulis, Csigi, Fenyvesi, Pusztai, Szabó V., Papp, Vágó, Czellér, Csányi. Játékos-edző: Vágó Fanny.
DVTK: Schildkraut - Geréd, Nagy M., Palama, Boros - Vig, Sain, André, Krisztin - Bradić, Barker. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Czellér helyett Siklér a 66., Csányi helyett Zlidnis a 66., Vig helyett Mikó a 72., Ivanusa helyett Lukas a 86., Barker helyett Sandu a 86., Bradić helyett Voila a 86. percben.
Sárga lap: -
Piros lap: -
Gólszerző: Barker (0-1) a 41., Ivanusa (1-1) az 59., Fenyvesi (2-1) a 76., Lukas (3-1) a 87. percben.

Bém Gábor: - Egy kiélezett mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó csapat nyert. A játékosaimat dícséret illeti a küzdeni tudásuk és a mentalitásuk miatt, de továbbra is gyakorolnunk kell a rögzített helyzetek levédekezését.