Összefoglaló 2021. augusztus 8., vasárnap

LU15: Balmazújváros LU16 - DVTK 1-12 (0-3, 1-5, 0-4)

A Balmazújváros egy évvel nagyobb korosztályával csapott össze a DVTK U15-ös leány együttese. A hajdúsági településen a két együttes 3x25 perces találkozót játszott egymással, ahol diósgyőri győzelem született. A piros-fehérek részéről Keczán Fruzsina öt, Szilvási Nelli pedig három gólt szerzett.

U15-ös leány felkészülési mérkőzés

Balmazújváros LU16 – Diósgyőri VTK LU15     1-12 (0-3, 1-5, 0-4)

Balmazújváros, 30 néző.

Diósgyőri VTK U15: Galambvári O. - Horváth K., Képes J., Képes K., Plopp G., Balogh M., Szilvási N., Mezőssy M., Keczán F., Nagy E., Magyar A. Csere: Jancsó A., Farkas E., Fekete R. Asszisztensedző: Túróczi Loránt.

Gólszerző: Keczán F. (5), Szilvássi N. (3), Nagy E. (2), Fekete R., Magyar A. (büntető).

Turoczi Loránt: - A lányok hozzáállása az első perctől kezdve megfelelő volt. A pontos kommunikáció mellett mindenki a labdabirtoklásra, valamint a gyors futballra törekedett. Szép, kombinatív játékból szereztünk gólokat, jól működött a letámadás, így az ellenfélnek kevés lehetősége adódott. A saját kapunk előtt, védekezésben is jól teljesítettek a lányok. Köszönjük a Balmazújvárosnak ezt a lehetőséget, további sok sikert kívánunk  nekik.