Összefoglaló 2021. szeptember 27., hétfő

U14: DVTK - MTK 1-4 (1-3)

Az MTK korai vezető góljára Kis Atilla révén még válaszolni tudott a Diósgyőri VTK U14-es csapata, a folytatásban viszont a kék-fehérek akarata érvényesült. A szünet előtt még kétszer, a fordulás után pedig egyszer voltak eredményesek a vendégek, akik így megérdemelten szerezték meg a találkozó három pontját.

Országos U14-es bajnokság,
Kiemelt csoport, 5. forduló

Diósgyőri VTK U14 - MTK Budapest U14 1-4 (1-3)

DVTK edzőközpont, 40 néző. Játékvezetők: Fotiu Pavlosz, Porcs Tamás.
Diósgyőri VTK U14: Koltai B. - Szabó  M., Juhász K., Kis A., Lengyel V., Balázs T., Gyebróczki D., Nagy M., Vinga Z., Meggyesfalvi B., Boda D. Vezetőedző: Sipos Gergő.
MTK Budapest U14: S. Ostoici - Puruczki Á., Lovász N., Zsitnai M., Zoltai L., Bárdi D., Lisóczki-Mészáros H., Polonkai N., Gaál P., Hornyák H., Zubor Á. Vezetőedző: Milkó Dávid.
Csere: Zsitnai M. helyett Papp K. a 30., Gaál P. helyett Makrai Cs. a 41., S. Ostoici helyett Szentmihályi Á. a 41., Puruczki Á. helyett Dobrai B. a 41., Boda D. helyett Bordás B. a 41., Balázs T. helyett Juhos Á. az 50., Nagy M. helyett Junos Á. az 54., Vinga Z. helyett Filkóházi Á. az 54., Meggyesfalvi B. helyett Dudás B. az 54., Bárdi D. helyett Soós B. az 56., Kis A. helyett Lippai A. a 61. percben.
Gólszerző: Lisóczki-Mészáros H. (0-1) a 2., Kis A. (1-1) a 20., Lisóczki-Mészáros H. (1-2) a 31., Zubai Á. (1-3) a 34., Zubor Á. (1-4) a 72. percben.

Sipos Gergő: - Egy jól szervezett MTKval talalkoztunk találkoztunk ezen a napon, ennek köszönhetően egy fejlesztő mérkőzést játszhattunk a kék-fehérekkel.

Milkó Dávid: - Ilyen mérkőzések kellenek a magyar futball-utánpótlásba, mert ettől fejlődnek a gyerekek. Egy értékes meccsnek lehettünk a tanúi, természetesen örülök, hogy jól teljesítettünk.