Összefoglaló 2021. szeptember 20., hétfő

LU17: St. Mihály - DVTK 2-1 (0-1)

Az első játékrész után Majnár Alíz találatának köszönhetően jobban állt a Diósgyőri VTK LU17-es csapata a szegedi bajnoki összecsapáson. A fordulust követően azonban a hazaiak előbb egyenlítettek, majd fordítottak, amivel otthon tartották mindhárom bajnoki pontot.

Leány Országos U17-es bajnokság, 4. forduló

St. Mihály FC LU17 - Diósgyőri VTK LU17 2-1

Szeged, Kész Sport Aréna, 30 néző. Játékvezetők: Pap Zsigmond Csaba, Nagy Krisztián, Szabó Márk.

St. Mihály FC LU17: Gergely K. - Fischer M., Pallagi V., Palotás P., Fürtön D., Balázs E., Mező F., Szabó D., Ábrahám H., Rabi R., Bozóki Cs. Vezetőedző: Hadár Attila István.
Diósgyőri VTK LU17: Bényei B. - Oláh Cs., Nagy G., Kóka B., Papp S., Galambosi P., Majnár A., Dudás E., Magyar H., Havasi B., Somogyi D. Vezetőedző: Fejér Márkó.
Csere: Fishcer M. helyett Suták D. a 24., Galambosi P. helyett Kemenyiczki L. az 55., Kóka B. helyett Banga L. a 60., Nagy G. helyett Kiss D. a 75., Majnár A. helyett Veréb V. a 75., Fürtön D. helyett Rostás C. a 77., Szabó D. helyett Balog Vivien a 90. percben.
Gólszerző: Majnár A. (0-1) a 31., Rabi R. (1-1) a 47., Rabi R. (2-1) a 65. percben.

Hadár Attila István: - Értékes három pontot szereztünk egy nagyon nehéz, döntetlen szagú mérkőzésen! Rettentően pontatlanok voltunk, sok hibával játszottunk, viszont le a kalappal a lányok előtt, hogy megfordították az eredményt a második félidőben.

Fejér Márkó: - Ezúttal sikerült eljátszanunk a szimpatikus vesztes szerepét. Amíg mi sorra kihagytunk a helyzeteinket, ellenfelünk a kevés lehetőségeiből kettőt értékesített. Ettől függetlenül külön öröm,hogy a játék minden elemében felülkerekedtünk kiváló riválisunkkal szemben. Gratulálok a lányoknak.