Összefoglaló 2021. november 27., szombat

LU15: DVTK - Hatvan 4-3 (3-2)

Hét gólt és diósgyőri győzelmet hozott az U15-ös leány bajnokságban a Hatvan elleni hazai bajnoki mérkőzés. Az edzőközpontban a Diósgyőri VTK háromszor is vezetni tudott, de erre a látogatók rendre válaszolni tudtak. Az utolsó szó azonban ismét a piros-fehéreké volt, így sikerült mindhárom pontot megszerezni.

Országos leány U15-ös bajnokság, 12. forduló

Diósgyőri VTK LU15 - FC Hatvan LU15 4-3 (3-2)

DVTK edzőközpont, 50 néző. Játékvezető:
Diósgyőri VTK LU15: Galambvári O. - Farkas N., Szilvási N., Képes J., Nagy E., Balogh M., Plopp G., Keczán F., Mezőssy M., Képes K., Bánsági H. Vezetőedző: György Gábor.
FC Hatvan U15: Molnár A. - Hanák H., Beleznai L., Kalcsó M., Révész L., Szelva Zs., Barócsi L., Nagy P., Barnoki V., Karaba J., Kuzma L. Vezetőedző: Bánföldi Zoltán.
Csere: Hanák H. helyett Krizsán D. a 29., Képes J. helyett Magyar A. a 62., Farkas N. helyett Kádas D. a 77., Bánsági H. helyett Fekete É. a 77. percben.
Sárga lap: Képes J. a 10. percben.
Gólszerző: Nagy E. (1-0) az 1., Karaba J. (1-1) a 26., Szilvási N. (2-1) a 30., Karaba J. (2-2) a 35., Farkas N. (3-2) a 36., Karaba J. (3-3) az 56., Farkas N. (4-3) a 66. percben.

György Gábor: - Végre nyertünk! Nagyon örülünk neki.

Bánföldi Zoltán: - Kényszerhelyzet adódott, ezért elég gyengén tudtunk felállni ezen a napon. Ennek ellenére mindig vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe, de sajnos a végén kihagyott a koncentrációnk, emiatt kikaptunk. A csapat azonban nem játszott rosszul, a győzelemhez viszont gratulálunk az ellenfélnek.