Összefoglaló 2021. október 9., szombat

MK: Szekszárd - DVTK 1-5 (0-2)

Magabiztos győzelemmel jutott be a Simple Női Kupa legjobb nyolc alakulata közé a DVTK női labdarúgó csapata. Külön öröm, hogy két akadémistánk is bemutatkozott a felnőttek között. A 16 esztendős Garabecz Veronikának és a 18 éves Tóbik Melániának ezúton is gratulálunk!

Simple Női Kupa 3. forduló

Szekszárdi UFC - Diósgyőri VTK 1-5 (0-2)

Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont. Játékvezető: Kaldy Dionízia Imola (Török Katalin, Jakab Bianka)
Szekszárdi UFC: Magyar J. - Csóka P., Kövesdi, Kágyiu, Kovács Zs., Schell, Vári, sajabó, Kiss G., Katona K., Dombi K. Vezetőedző: Micskó Márk
DVTK: Böröcz - Geréd, Palama, Ónodi, Boros K. - Mikó, Balázs Cs., Krisztin, Sandu - Bradić, Horváth L. Vezetőedző: Bém Gábor

Csere: Dombi K. helyett Ganczer a 38., Bradić helyett Voila a 46., Horváth L. helyett Sain a 46., Schell helyett Evertse a 68., Krisztin helyett Garabecz a 76., Mikó helyett Tóbik a 76., Balázs Cs. helyett Kóka a 76., Kövesdi helyett Nagy-Cseke a 85. percben.
Sárga lap: Voila a 66. percben.
Piros lap: Micskó Márk a 82. percben.
Gólszerző: Krisztin (0-1) a 3., Sandu (0-2) a 19., Kágyi (1-2) az 59., Voila (1-3) a 64., Sandu (1-4) a 73., Sain (1-5) a 81. percben.

Bém Gábor: - A mai mérkőzésen történtek pozitív és negatív dolgok is, de úgy érzem, hogy megérdemelten nyertünk és jutottunk tovább. A 90 perc alatt végig domináltunk. Gratulálok a két akadémistánknak Garabecz Veronikának és Tóbik Melániának a felnőtt csapatban való bemutatkozáshoz.