Összefoglaló 2022. május 1., vasárnap

U14: DVTK - MTK 5-3 (3-1)

Nyolc góllal és diósgyőri győzelemmel zárul az U14-es korosztály legutóbbi bajnoki mérkőzése. Sipos Gergő együttese nagyszerű teljesítménnyel, 5-3-ra győzte le a kék-fehéreket.

Országos U14-es bajnokság,
Kiemelt csoport, 23. forduló

Diósgyőri VTK U14 - MTK Budapest U14 5-3 (3-1)

DVTK edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Tari Tamás, Orbán Levente Márk, Görzsöny Péter.
Diósgyőri VTK U14: Koltai B. - Lippai A., Farkas R., Juhász K., Kis A., Lengyel V., Balázs T., Meggyesfalvi B., Gyebróczki D., Bordás B., Vinga Z. Vezetőedző: Sipos Gergő.
MTK Budapest U14: Szentmihályi Á. - Bárdi D., Kiss-Szilágyi V., Zsitnai M., Csóka G., Zoltai L., Lisóczki-Mészáros H., Papp K., Zsolnai D., Soós B., Hornyák H. Vezetőedző: Varga Péter.
Csere: Papp K. helyett Lovász N. a 40., Soós B. helyett Varga D. a 40., Meggyesfalvi B. helyett Filkóházi Á. az 50., Bordás B. helyett Nagy M. az 50., Vinga Z. helyett Szita I. az 50., Szentmihályi Á. helyett S. Ostoici az 52., Zsitnai M. helyett Puruczki Á. az 60., Lippai A. helyett Juhos Á. a 64., Kis A. helyett Gulácsi M. a 64. percben.
Sárga lap: Soós B. a 33., Csóka G. a 44., Balázs T. a 48., Varga D. a 66., Farkas R. a 77. percben.
Gólszerző: Kis A. (1-0) a 15., Hornyák H. (1-1) a 17., Balázs T. (2-1) a 22., Kis A. (3-1)  a 37., Gyebróczki D. (4-1) a 41., Csóka G. (4-2) az 54., Zsolnai D. (4-3) a 61., Juhász K. (5-3) a 71. percben.

Sipos Gergő: - A csapat az idei félév legjobb első félidejét produkálta ezen a napon. Nagyon sok helyzetet kidolgoztunk, aminek nagy részét így sem sikerült gólra váltani. A második játékrész elején rúgott gól után elkényelmesedtünk és hagytuk magunkra jönni az MTK-t. Gratulálunk a csapatnak az ezúttal mutatott teljesítményhez.

Varga Péter:  - Hamarosan…