Összefoglaló 2022. július 21., csütörtök

DVTK - FC Košice 8-0 (5-0)

Lejátszotta második nyári felkészülési mérkőzését a DVTK női labdarúgó csapata. Bém Gábor együttese az FC Košice gárdáját látta vendégül szerda este a DVTK Edzőközpontban, ahol Krisztin Sára mesterhármasával, Geréd Erika és Nagy Panna duplájával, valamint a kapus, Böröcz Bettina tizenegyesgóljával magabiztosan győzték le a sárga-kékeket.

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK - FC Košice 8-0 (5-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Sipos Attila (Forgács Máté, Tóth Patrik)
DVTK: Böröcz - Somogyi, Geréd, Havasi, Boros - Nagy L., Sain, Krisztin, Zahár - Mikó, Nagy P. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Zahár helyett Horváth L. a 46., Nagy P. helyett Veres az 59., Nagy L. helyett Papp S. az 59. percben.
Gólszerző: Nagy P. (1-0) a 15., Nagy P. (2-0) a 31., Geréd (3-0) a 34., Krisztin (4-0) a 37., Krisztin (5-0) a 45., Krisztin (6-0) a 49., Geréd (7-0) a 50., Böröcz (8-0, 11-esből) 79. percben.

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - Az első félidő eleje nehezen indult, de utána végig mi irányítottuk a mérkőzést! Sok sikert kívánunk a kassai csapatnak a bajnokságban!