Összefoglaló 2022. július 25., hétfő

ŽNK Pomurje Beltinci - DVTK 4-1 (2-0)

Lejátszotta harmadik nyári felkészülési mérkőzését a Sopronban edzőtáborozó DVTK női labdarúgó csapata. Bém Gábor együttese a szlovén bajnok, ŽNK Pomurje Beltinci gárdájával mérte össze erejét és maradt végül alul a női Bajnokok Ligája-selejtező készülő ellenfelével szemben.

Felkészülési mérkőzés

ŽNK Pomurje Beltinci - Diósgyőri VTK 4-1 (2-0)

Sopron, Játékvezető: Busi László (Gersei Tamás, Lukács Lívia)
ŽNK Pomurje Beltinci: Kocijan - Dimitrijević, Klopčič, Rozmarič, Rakovec, L. Kos, Korošec, K. Horvat,  Makovec, Kolbl, Hofman.
DVTK: Böröcz - Somogyi, Geréd, Havasi, Boros - Nagy L., Sain, Krisztin, Mikó - Oláh, Nagy P. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Nagy P. helyett Papp a 76., Sain helyett Veres a 82., Krisztin helyett Horváth L. a 85., Mikó helyett Zahár a 85. percben.
A ŽNK Pomurje Beltinci együttesében csereként pályára lépett Sok, Vilčnik, Šoštarič Karič, Balažic és Yoshida.
Gólszerző: Korošec (1-0) a 2., Hofman (2-0) a 21., Nagy P. (2-1) a 62., Vilčnik (3-1) a 86., Yoshida (4-1) a 90. percben.

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - Az első félidőben nem találtuk a játék ritmusát a kilenc válogatott játékossal felálló szlovén bajnok ellen, így a félidőben ellenfelünk 2-0-ra vezetett. A második játékrész utolsó öt percét leszámítva úgy alakult a találkozó, ahogy elterveztük. Átalakulóban lévő csapatunk sok helyzetet dolgozott ki, amiből csak egyet sikerült gólra váltani, ennek ellenére minden játékos hozzáállásával elégedett vagyok.