Összefoglaló 2022. szeptember 17., szombat

DVTK - St. Mihály 4-0 (2-0)

Négy góllal győzte le hazai pályán a szegedi St. Mihályt a DVTK női labdarúgó csapata szombaton délután. Bém Gábor csapata öt forduló után továbbra is veretlenül áll a bajnokságban.

Simple Női Liga, 5. forduló

Diósgyőri VTK - Kész-St. Mihály-Szeged 4-0 (2-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 200 néző. Játékvezető: Németh Gergely (Gergely Márton, Derda Dominik Kolos)
DVTK: Böröcz - Mikó, Geréd, Sain, Boros - Oláh, Balázs, Voila - Nagy L., Nagy P., Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor.
Kész-St. Mihály-Szeged: Csontos - Csizi F., Marcea, Farkas N., Papp Sz., Micic, Nagy V., Pilán, Juhász E., Knezevic, Balázs B. Vezetőedző: Major László

Csere: Nagy P. helyett Somogyi a 46., Nagy V. helyett Rabi a 45., Juhász E. helyett Suták az 51., Farkas N. helyett Sajti a 65., Micic helyett Pacsuta a 77., Oláh A. helyett Komlós a 78., Nagy L. helyett Horváth L. a 83., Krisztin helyett Zahár a 83. percben.
Sárga lap: Csontos a 44., Csizi F. a 90. percben.
Gólszerző: Balázs Cs. (1-0) a 19., Voila (2-0) a 43., Balázs Cs. (3-0) az 51., Havasi (4-0) a 90. percben.

Bém Gábor: - A mérkőzés eleje és a vége nem azt hozta, amit elterveztünk. Ekkor pontatlan volt a játékunk, de ettől függetlenül végig domináltunk és ha a befejezéseknél pontosabbak vagyunk, akkor tovább növelhettük volna a góljaink számát. Gratulálok a lányoknak, hogy ismét kapott gól nélkül hoztuk le a mérkőzést!