DVTK - Haladás Viktória 1-2 (1-2)

A Simple Női Liga 9. fordulójában a Haladás Viktóriát fogadta a DVTK női labdarúgó csapata.

Simple Női Liga 9. forduló

Diósgyőri VTK - Haladás Viktória FC 1-2 (1-2)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 200 néző. Játékvezető: Kovács Fanni (Sztányi Tibor, Gergely Márton)
DVTK: Böröcz - Geréd, Voila, Jáhn - Somogyi, Balázs Cs., Nagy P., Oláh A., Boros K. - Nagy L. Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor
Haladás-Viktória: Dobó-Nagy - Nagypál, Gődér, Baccaro, Csáki - Németh M., Urbán, Sweatman, Kovács V. - Vladulescu, Kiss-Lantos. Vezetőedző: Markó Edina.

Csere: Balázs Cs. helyett Sain a 62., Vladulescu helyett Nagy D. a 73., Kiss-Lantos helyett Feketevíziová a 79., Sweatman helyett Kis A. a 87. percben.
Sárga lap: Boros K. a 36., Gődér az 57., Nagy L. az 59., Oláh A. az 59., Jáhn a 73. Németh M. a 75., Nagy D. a 90. percben.
Gólszerző: Volia (1-0 tizenegyesből) a 3., Kiss-Lantos (1-1) a 32., Sweatman (1-2) a 38. percben.

Vezetőedzői értékelés

Bém Gábor: - Jól kezdtük a mérkőzést, korán megszereztük a vezetést és utána volt még három ziccerünk, amiből nem született gól. Ekkor lezárhattuk volna meccset. A második félidőben is többször kerültünk a kapu elé, de nem voltunk elég pontosak és ez vonatkozik a tucatnyi szöglet elvégzésére is.