Összefoglaló 2022. november 5., szombat

PAFC - DVTK 2-1 (1-0)

A Simple Női Liga 10. fordulójában Felcsúton lépett pályára a DVTK női labdarúgó csapata.

Simple Női Liga 10. forduló

Puskás Akadémia FC - Diósgyőri VTK 2-1 (1-0)

Felcsút, Pancho Aréna. Játékvezető: Bognár Réka (Holpár Gergely, Fontányi Liza)
PAFC: Dannback - Palakovics, Bokor, Harmat, Szemán-Tóth, Diószegi, Kovács E., Sinka, Mayer, Tuza. Vezetőedző: Halászi Kinga Tamara
DVTK: Böröcz - Geréd, Sain, Jáhn - Somogyi, Balázs Cs., Nagy P., Oláh A., Boros K. - Nagy L. Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor

Csere: Harmat helyett Szarvas a 46., Tuza helyett Sipöcz a 62., Nagy P. helyett Mikó a 72., Mayer helyett Zán-Fábián a 74., Boros K. helyett Komlós a 80., Palakovics helyett Harvey a 83. percben.
Sárga lap: Bém Gábor a 6. percben.
Gólszerző: Mayer (1-0) a 19., Szemán-Tóth (2-0) a 64., Krisztin (2-1) a 93. percben.

Bém Gábor: Gratulálok a játékosaimnak a vereség ellenére! Az első húsz percben 4 óriási lehetőségünk volt a gólszerzésre, amit nem tudtunk gólra váltani, de a második félidőben is adódtak lehetőségeink. A mérkőzés bizonyos szakaszaiban mindenben az ellenfél fölé nöttünk, csak a gólok számában nem.