Összefoglaló 2023. március 11., szombat

MOL Fehérvár FC - DVTK 1-3 (0-3)

A Simple Női Liga tavaszi nyitányán a MOL Fehérvár FC vendége volt szombaton a DVTK női labdarúgó csapata. Bém Gábor leányai végig dominálva, magabiztosan nyertek az év első meccsén, így három ponttal gazdagabban utazhatnak haza Diósgyőrbe.

Simple Női Liga 13. forduló

Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó. Játékvezető: Bognár Réka (Domján Dávid, Fontányi Liza)
MOL Fehérvár FC: Terestyényi - Bognár P., Szehofner, Pécsi D., Szabó B., Jánosi, Földvári F., Szűcs F., Farkas G., Romanoczki, Simon F.. Vezetőedző: Gajdóczi Tibor
DVTK: Böröcz - Somogyi, Geréd, Jáhn, Boros - Nagy L., Balázs, Voila - Mikó, Nagy P., Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Balázs Cs. helyett Sain a 13., Mikó helyett Komlós L. a 70., Szehofner helyett Kántor a 69., Pécsi D. helyett Szombati a 80., Nagy P. helyett Katona F. a 82. percben.
Sárga lap: -
Gólszerző: Voila (0-1) a 19., Geréd (0-2) a 29., Nagy P. (0-3) a 37., Földvári F. (1-3) a 69. percben.

Bém Gábor: - Végig mi irányítottuk a mérkőzést, úgy kezdtünk, ahogy elterveztük. Sajnos a 8. percben kihagytunk egy tizenegyest, de ezt követően is kézben tudtuk tartani a találkozót, és a félidőben már háromgólos előnnyel vonulhattunk be a szünetre. A második játékrészben a nagy szél egy kicsit hátráltatta a játékunkat, de végig domináltunk és szerintem megérdemelten nyertünk.