Összefoglaló 2022. szeptember 5., hétfő

LU17: PMFC - DVTK 6-1 (2-0)

Vereséggel zárta a pécsi vendégjátékot Csiszár Szabolcs együttese. A Diósgyőri VTK L17-es csapatának erejéből csak a szépítésre futotta a Mecsek-alján.

Országos LU17-es bajnokság, 3. forduló

Pécsi MFC LU17 - Diósgyőri VTK LU17    6-1 (2-0)

Pécs, 60 néző. Játékvezető: Kövesdi Tamás, Berki Zsolt, Bősze Zsombor.
Pécsi MFC LU17: Szűcs B. - Vörös L., Gyánó L., Máté N., Krisztián P., Tamasics L., Brenner P., Turi B., Véha V., Kőmíves A., Keibl L. Vezetőedző: Bolboaca Augustin.
Diósgyőri VTK LU17: Bényei B. - Képes J., Bánsági H., Vadász V., Keczán F., Majnár A., Szilvási N., Magyar H., Megyes Zs., Papp S., Havasi B. Vezetőedző: Csiszár Szabolcs.
Csere: Megyes Zs. helyett Dervalics D. a 38., Tamasics L. helyett Bódis L. a 46., Vadász V. helyett Alföldi R. az 54., Keczán F. helyett Vígh K. az 54., Vörös L. helyett Szabó N. az 55., Brenner P. helyett Kiss V. a 68., Szilvási N. helyett Lengyel L. a 82. percben.
Gólszerző: Turi B. (1-0) a 20., Krisztián P. (2-0) a 38., Bódis L. (3-0) az 51., Turi B. (4-0) az 55., Turi B. (5-0) az 58., Papp S. (5-1) a 73., Véha V. (6-1) a 78. percben.

Bolboaca Augustin: - Az első harminc percben nagyon nehezen találtuk meg a Diósgyőri gyenge pontjait. Kétgólos vezetés birtokában azonban már magabiztos játékot produkáltunk. Úgy gondolom, hogy ilyen arányban is megérdemlten nyertünk.

Csiszár Szabolcs: - Sajnos hetek óta küzdtünk ugyanazokkal a problémákkal, ezeket megfogjuk oldani, viszont idő kell hozzá. Gratulálok a Pécs csapatának.