Összefoglaló 2022. szeptember 10., szombat

LU17: DVTK - ETO 0-3 (0-1)

Elmaradt a pontszerzés. Hazai körülmények között maradt alul a Diósgyőri VTK U17-es lány csapata. A bajnoki mérkőzésen a győriek az első félidő hajrájában szereztek vezetést, a fordulás után pedig még kétszer betaláltak.

Országos Leány U17-es bajnokság, 4. forduló

Diósgyőri VTK LU17 - ETO FC Győr LU17 0-3 (0-1)

DVTK Edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Porkoláb Marcell.
Diósgyőri VTK LU17: Bényei B. - Székely E., Képes J., Bánsági H., Megyes Zs., Vadász V., Dervalics D., Keczán F., Szilvási N., Majnár  A., Magyar H. Vezetőedző: Csiszár Szabolcs.
ETO FC Győr LU17: Csóti K. - Konrád K., Bodri B., Sulyok D., Farkas L., Szabó F., Varga V., Szalai M., Böröczki L., Ézsely L., Pusztai B. Vezetőedző: Tóközi Tímea.
Csere: Képes J. helyett Fekete R. a 46., Böröczky L. helyett Hordós N. a 60., Megyes Zs. helyett Alföldi R. a 66., Farkas L. helyett Fligh V. a 70., Pusztai B. helyett Patyi P. a 70., Dervalics D. helyett Lengyel L. a 71., Szabó F. helyett Kaposi D. a 76., Szalai M. helyett Cseh D. a 76. percben.
Sárga lap::Képes J. a 31., Sulyok D. a 33. percben.
Gólszerző: Puszai B. (0-1) a 43., Szabó F. (0-2) a 72., Hordós N.  (0-3) a 78. percben.

Csiszár Szabolcs: - Vissza az alapokhoz.

Tóközi Tímea: - A három pont megszerzése volt a cél. A mérkőzés elején nagy erőket mozgósítottunk, de ekkor még kimaradtak a lehetőségek. Kulcsfontosságú volt az első gól megszerzése, ezután ugyanis végig irányítottunk a találkozót. Több lehetőségünk is volt, hogy betaláljunk, helyenként kifejezetten jól dolgoztak a lányok. A fejlődés jelei láthatóak, gratulálok a lányoknak.