Összefoglaló 2022. október 17., hétfő

LU17: PAFC - DVTK 5-0 (4-0)

Nem tudott szoros mérkőzést játszani a Diósgyőri VTK LU17-es együttese. Csiszár Szabolcs leányai a Puskás Akadémia vendégeként maradtak alul.

Országos Leány U17-es Bajnokság, 8. forduló

Puskás Akadémia FC LU17 - Diósgyőri VTK LU17 5-0 (4-0)

Felcsút, 30 néző. Játékvezető: Obuch Zoltán.
Puskás Akadémia FC LU17: Kispetik A. - Németh L., Steyer E., Krasznai L., Horváth K., Bak N., Szaras S., Szalay Gy., Priskin N., Molnár H., Bene N. Vezetőedző: Krascsenics Petra.
Diósgyőri VTK LU17: Megyes Zs. - Havasi B., Képes J., Bánsági H., Papp S., Magyar H., Sándor L., Vadász V., Keczán F., Majnár A., Szilvási N. Vezetőedző: Csiszár Szabolcs.
Csere: Németh L. helyett Szakács Zs. a 46., Krasznai L. helyett Kóka B., Priskin N. helyett Török O. a 46., Szalay Gy. helyett Elek K. a 60., Bánsági H. helyett Alföldi R. a 64., Sándor L. helyett Dervalics D. a 64., Bak N. helyett Égi B. a 74. percben.
Sárga lap:  Képes J. az 57. percben.
Gólszerző: Bak N. (1-0) az 1., Szalay Gy. (2-0) a 23., Horváth K. (3-0) a 30., Bak N. (4-0) a 40., Szalay Gy. (5-0) az 52. percben.

Krascsenics Petra: - Az első perctől mi domináltunk, meggyőző játékkal. Az eredmény ellenére gyenge helyzetkihasználással, de megérdemelten nyertünk. Elégedett vagyok azzal, hogy nem kaptunk gól. Örülök, hogy Égi Barbara egy hosszabb kihagyás után pályára tudott lépni, vele biztosan erősebb lesz a keretünk. Gratulálok a csapatnak!

Csiszár Szabolcs: - A felcsútiak minden hibánkat kihasználták, és  a mérkőzés egészét nézve megérdemelten győztek. Előttünk is adódtak lehetőségek, sajnos ezek kimaradtak, ezért nem tudtunk szépíteni az eredményen.