Összefoglaló 2022. november 7., hétfő

LU17: DVTK - PMFC 2-5 (0-1)

Kétgólos hátrányból ugyan még felállt, és egyenlített a Diósgyőri VTK LU17-es csapata, a Pécs elleni hazai bajnoki hajrája viszont a vendégcsapaté volt. A piros-fehéreknek így nem sikerült gyarapítani a pontok számát.

Országos Leány U17-es bajnokság, 10. forduló

Diósgyőri VTK LU17 - Pécsi MFC LU17 2-5 (0-1)

DVTK Edzőközpont, 30 néző. Játékvezető: Babos Béla.
Diósgyőri VTK LU17: Bényei B. - Majnár A., Képes J., Bánsági H., Szilvási N., Vadász V., Keczán F., Sándor L., Farkas N., Magyar H., Nagy E. Vezetőedző: Csiszár Szabolcs.
Pécsi MFC LU17: Szűcs B. - K. Bolboaca, Gyánó L., Máté N., Tamasics L., Brenner P., Turi B., Vörös L., Szolga B., Keibl L., Kőmíves A. Vezetőedző: Bolboaca Augustin.
Csere: Vörös L. helyett Bódis L. a 16., Bánsági H. helyett Alföldi R. a 46., Sándor L. helyett Megyes Zs. a 61., Tamasics L. helyett Kiss V. a 64.  percben.
Sárga lap: Szolga B. a 20. percben.
Gólszerző: K. Bolboaca (0-1) a 13., Turi B. (0-2) a 46., Szilvási N. (1-2) az 53., Magyar H. (2-2) a 60., Bódis L. (2-3) a 64., Turi B. (2-4) a 76., Bódis L. (2-5) a 85. percben.

Csiszár Szabolcs: - Az eredménytől függetlenül kiegyenlített játék folyt a pályán. Sajnos az elején két gólt rugattunk magunknak, ami meghatározta a folytatást. A második félidőben plusz energiákat mozgósítottunk, ennek köszönhetően ledolgoztuk a hátrányunkat. A mérkőzés utolsó részére sajnos jobban elfáradtunk, ami egyéni hibákhoz vezetett, a Pécs pedig kihasználta.

Bolboaca Augusztin: - Nagyon rosszul játszottunk első félidőben. Sajnos 2-0-s vezetés után teljesen szétestünk. Az utolsó fél órában viszont fizikálisan jobban bírtuk az ellenfelünknél, akkor sikerült eldönteni a mérkőzést.