Összefoglaló 2022. november 21., hétfő

U16: DVTK - Munkács 3-2 (1-0)

A bajnoki szünetben a Munkács Labdarúgó Akadémia korosztályos együttesével játszott felkészülési mérkőzést a Diósgyőri VTK U16-os  csapata. Icsó Zsolt együttese már 3-0-ra is vezetett, végül a vendégek szorossá tudták tenni a hajrát.

U16-os felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK U16 - Munkács Labdarúgó Akadémia U16 3-2 (1-0)

Diósgyőri VTK U16: Balázs Á. - Szakos B., Rem D., Zanócz Á., Nagy B., Győrfi D., Tucsa D., Gyenes R., B. Kovalov, D. Kuznyecov, Jászberényi P. Csere: Orosz D., Derzsényi Á., Holló M. Vezetőedző: Icsó Zsolt.
Gólszerző: B. Kovalov (1-0) a 40., Orosz D. (2-0) az 56., Derzsényi Á. (3-0) a 68. percben.

Icsó Zsolt: - Az első félidő után hiába vezettünk 1-0-ra, egyáltalán nem tetszett, amit a csapattól láttam. Természetesen a szünetben átbeszéltük a dolgokat, ezután viszont úgy futballoztunk, ahogyan tudunk. Ennek köszönhetően két további gólt is szereztünk és több nagy helyzetet is kialakítottunk. Sajnálom, hogy az utolsó percekben két gólt is ajándékoztunk az ellenfelünknek. Az ilyen mérkőzéseketa jövőben hátul le kell hoznunk nullára. Összességében hasznos felkészülési találkozó volt az utolsó két őszi bajnoki mérkőzésünk előtt.