Összefoglaló 2017. január 21., szombat

Balmazújváros - DVTK 0-0

Második felkészülési mérkőzésén sem kapott gólt a DVTK, legközelebb már a spanyolországi edzőtáborban lép pályára a csapat.

Balmazújváros - DVTK  0-0

Balmaz-Kamilla Gyógyfürdő - Diósgyőri VTK 0-0

Balmazújváros, műfüves edzőpálya, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Szilágyi Sándor (Szert Balázs, Varga Gábor).
Balmazújváros 1. félidő: Horváth L. - Németh Á., Kiss L., Bódis, Fekete Á., Kamarás, Papp F., Bakos, Virág, Vajda, Kovács Á. Vezetőedző: Feczkó Tamás.
Balmazújváros 2. félidő: Gazsi - Vachtler, Bokros, Bódis, Tamás L., Kamarás, Balogh K., Sigér, Kapacina K., Belényesi, Zsiga. Vezetőedző: Feczkó Tamás.
DVTK: Antal - Eperjesi, Lipták, Jagodinskis, Tamás M. - Busai, Nono, Elek - Vela, Szarka, Fülöp. Vezetőedző: Horváth Ferenc.

Csere: Lipták helyett Oláh B. a 34., Fülöp helyett Bacsa és Szarka helyett Novothny a 46., Vela helyett Makrai a 52., Busai helyett Kitl az 54., Nono helyett Szabó I B. a 62. percben.

Feczkó Tamás: Első felkészülési mérkőzésnek tökéletes volt, hiszen minden játékos 45 percet tudott a pályán tölteni, a teljes meccset kapó 18 és 19 éves játékosnak pedig kiváló erőpróba volt egy ilyen nívós ellenfellel szemben végig szerepelni. Sok sikert kívánok a DVTK-nak a bajnokságban!
Horváth Ferenc: Nagyon jó iramú, hajtós mérkőzést játszottunk. A védekezés ismét nagyon jól működött, mert nem kaptunk gólt, a taktikai fegyelem terén pedig előre léptünk. A helyzeteket ezúttal kihagytuk, bizonyos frissesség kell, hogy gólt is lőjünk. Ment mindenki, hajtott, akart, ezért nagyon elégedett vagyok. Én is sok sikert kívánok kollégámnak és csapatának a bajnokságban!

A felkészülés programja

2017. január 4., szerda (DVTK Edzőközpont)
14:00 A felkészülés kezdete

2017. január 14., szombat (Abaújszántó)
11:00 MFK Zemplín Michalovce “A” - DVTK “A” - elmaradt
13:00 MFK Zemplín Michalovce “B” - DVTK “B” - elmaradt

2017. január 18., szerda (DVTK Edzőközpont)
11:00 DVTK - Budaörs SC 2-0 (0-0)

2017. január 21., szombat (Balmazújváros)
11:00 Balmaz Kamilla Gyógyfürdő - DVTK 0-0

Edzőtábor Spanyolországban
2017. január 23. - február 1.

2017. január 25., szerda (Spanyolország, Oropesa del Mar)
16:00 CD Castellón (spanyol Tercera División Grupo 6, 5. helyezett) - DVTK

2017. január 27., péntek (Spanyolország, Facsa Sports Centre)
16:00 KS Ruch Chorzów (lengyel Ekstraklasa, 16. helyezett) - DVTK

2017. január 29., vasárnap (Spanyolország, Oropesa del Mar)
15:00 GKS Górnik Łęczna (lengyel Ekstraklasa, 15. helyezett) - DVTK

2017. január 31., kedd (Spanyolország)
??? - DVTK

2017. február 4., szombat (DVTK Edzőközpont)
14:00 DVTK - MŠK Rimavská Sobota (szlovák 2. osztály, Keleti-csoport 10. helyezett)