Összefoglaló 2017. augusztus 31., csütörtök

DVTK - DAC 2-1 (1-1)

Üllőn találkozott a dunaszerdahelyi csapattal a DVTK felkészülési mérkőzésen. Az első félidőben Kitl Miklós góljával a DVTK szerzett vezetést, amit még a félidő előtt kiegyenlített a DAC. A második játékrész is nagy csatát hozott, ahol Nagy Tibor lövésével sikerült megszerezni a győzelmet.

Felkészülési mérkőzés

Diósgyőri VTK - FC DAC 1904 2-1 (1-1)

Üllő, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Bogár Gergő (Máyer Gábor, Baghy Csaba).
DVTK: Radoš - Eperjesi, Lipták, Ivánka, Forgács - Nono, Tóth B., Kocsis, Kitl M. - Ternován, Szarka. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.
DVTK 2. félidő: Radoš - Nagy T., Tucsa, Karan, Tamás - Vela, Oláh B., Busai, Bárdos - Ugrai, Mertse (Szalóczy, 79.). Szakmai igazgató: Bódog Tamás.
DAC: Macej - Živković, Šatka, Huk, Koštrna - Ljubičić, Ľupták - Pačinda, Kalmár, Vida (Kosorín, 58.) - Malec. Vezetőedző: Marco Rossi.
DAC 2. félidő: Száraz - Kontár, Šatka, Huk (Bajić, 72.), Koštrna - Ljubičić (Acquah, 60.), Aluku - Divković, Kalmár (Domonkos, 72.), Vida (Kosorín, 58.) - Malec (Sánczez, 60.). Vezetőedző: Marco Rossi.

Sárga lap: Ljubičić a 28. percben.
Gólszerző: Kitl (1-0) a 10., Malec (1-1) a 23., Nagy T. (2-1) az 55. percben.

10. perc:  Nono jobb oldali beadását Kitl Miklós levette, majd a felső léc segítségével a hálóba vágta a labdát, 1-0

23. perc:  Pačinda szabadrúgásból ívelt a 11-es pont tájékán érkező Tomáš Malecnek, aki átvette a labdát, és a kapu jobb oldalába lőtt, 1-1

58. perc: Busai remek labdával ugratta ki a jobb oldalon Nagy Tibort, aki tolt egyet a labdán, majd kilőtte a kapu jobb oldalát, 2-1

Bódog Tamás: - Egy kimondottan erős ellenfél ellen játszottunk egy jó mérkőzést. Mindkét félidővel elégedett lehetek, a játékosok hozzátették azt, amit elvárunk, amiért jöttünk. Jó erőpróba volt! Hála istennek nyertünk, de ezúttal nem ez volt a fontos.