Összefoglaló 2017. október 6., péntek

Sajóbábony - DVTK 0-3 (0-1)

A nemzetközi szüntet kihasználva tudta elfogadni a DVTK a Sajóbábony VSE meghívását a Borostyán Mihály Emléktornára. A 2x25 perces mérkőzésen rengeteg helyzetet alakítottak ki a diósgyőriek, amiből Nikolaos Ioannidis kettőt, Óvári Zsolt egyet használt ki.

Borostyán Mihály Emléktorna

Sajóbábony VSE - Diósgyőri VTK 0-3 (0-1)

Sajóbábony, 500 néző. Játékvezető: Rusz Márton (Nagy Ferenc, Nagy Gábor).
SVSE: Varsányi - Szegő, Balogh D., Tóth T., Tóth I. - Sebők (Sípos, 26.), Kovács Á., Kerényi (Nyeste, 26.) - Erdei Nagy, Bazsányi, Lakatos (Lázi, 26.). Vezetőedző: Huszák Géza.
DVTK 1. félidő: Antal - Nagy T., Lipták, Karan, Bárdos - Vela, Kocsis, Busai, Forgács  - Óvári, Szarka. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.
DVTK 2. félidő: Konyecsik - Eperjesi, Tóth B.,Tucsa, Oláh B. - Szabó II B., Kocsis, Nono, Szalóczy - Ternován, Ioannidis. Szakmai igazgató: Bódog Tamás.

Gólszerző: Óvári (0-1) a 13., Ioannidis (0-2) a 41., Ioannidis (0-3) a 48. percben.

13. perc: Szarka passza után Óvári Zsolt egyedül lépett ki, a 16-oson belül kicsielezte a kapust is, majd higgadtan a hálóba lőtt, 0-1

41. perc: Szalóczy parádés labdájával Nikolaos Ioannidis lépett ki, kicselezte a kapust, majd közelről a hálóba gurított, 0-2

48. perc: Ternován szépen tette maga elé a labdát, majd a hosszú oldalra tekerte, ahol Nikolaos Ioannidis közelről a hálóba lőtt, 0-3

Bódog Tamás: - Ha nem is kétszer 45 percet játszottunk, a játékosok ugyanazokat az elemeket gyakorolták, mint a tétmérkőzéseken. Jó terhelés volt, bízom benne, hogy jövőre is meghívnak a házigazdák, mi szívesen jövünk!