Összefoglaló 2018. április 26., csütörtök

MK: DVTK - FTC 1-3 (0-1)

Az új Hidegkuti Nándor Stadion adott otthont a Förch Női Magyar Kupa döntőjének, melyben a DVTK női csapata, a klub történetében először szállhatott harcba az aranyéremért. A piros-fehér lányok az első pillanattól az utolsóig küzdöttek, harcoltak és egyenrangú ellenfelei voltak a Ferencvárosnak, de végül az előzetesen is sokkal esélyesebbnek tartott zöld-fehérek megérdemelten győztek. Gratulálunk az ezüstéremhez!

Förch Női Magyar Kupa döntő

Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC 1-3 (0-1)

Budapest, Hidegkuti Nándor Stadion, 1100 néző. Játékvezető: Gaál Gyöngyi (Török Katalin, Makkosné Petz Boglárka)
Diósgyőri VTK: Szőke-Nagy - André, Jáhn, Újvári, Boros - Nagy F., Tóth A., Sandu - Marković, Vachter, Veldman. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Ferencvárosi TC: Németh J. - Mosdóczi, Csigi, Zlidnis, Szabó V. - Poljak, Csiki, Bognár – Diószegi, Fenyvesi, Bulatović. Vezetőedző: Dörnyei Balázs

Csere: Bulatović helyett Kocsán a 46., Csigi helyett Krso a 69., Bognár helyett Pusztai a 74. percben.
Sárga lap: Csigi a 11., Újvári a 78., Tóth A. a 81. percben.
Gólszerző: Zlidnis (0-1) a 30., Veldman 1-1 az 54., Diószegi (1-2) a 62., Diószegi (1-3) a 89. percben.

Fotó: mlsz.hu

A mérkőzés összefoglalója az m4sport.hu oldalon, vagy ide kattintva tekinthető meg.