Összefoglaló 2018. augusztus 25., szombat

FTC - DVTK 3-1 (2-0)

A Ferencváros vendége volt a Jet-Sol Liga 2. fordulójában a DVTK női labdarúgó csapata.

Jet-Sol Liga 2. forduló

Budapest, Kocsis Sándor Sportközpont. 100 néző. Játékvezető: Kiss Anikó Tünde (Makkosné Petz Brigitta, Baráth Noémi)
FTC: Németh J. - Csiki, Rőhberg, Mosdóczi, Aleksić, Csigi, Fenyvesi, Kocsán, Szabó V., Zldnis, Poljak. Vezetőedző: Dörnyei Balázs
DVTK: Szőke-Nagy – Ficzay, Sandu, Bradić, Boros, Milunović, Tóth A., Nagy F:, Balázs, Kiamou, Jáhn. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Boros helyett Vachter a 46., Csiki helyett Pusztai a 70., Kocsán helyett Cortes a 72., Rőhberg helyett Róth a 82., Balázs helyett André a 82. percben.
Sárga lap: Boros a 44., Sandu az 58.
Gólszerző: Poljak (1-0) a 32., Kocsán (2-0) a 36., Mosdóczi (3-0) a 48., Bradić (3-1) a 64. percben.

Fórizs Sándor: - Gratulálok a Ferencvárosnak, jó mérkőzést játszottunk! Utólag az eredményen nem változtat, de érzésem szerint nulla-nullás állásnál büntetőt kellett volna ítélni a javunkra. Kíváncsi vagyok rá, természetesen vissza kell majd nézni az esetet. Dolgozunk tovább.