Összefoglaló 2018. november 17., szombat

DVTK - Astra-Alef HFC 4-0 (1-0)

A JET-SOL Liga Női NB I. 11. fordulójában újra hazai pályán, a DVTK Stadionban fogadta ellenfelét a DVTK női labdarúgó csapata. A piros-fehérek Biljana Bradić vezérletével magabiztosan győzték le az Astra-Alef HFC együttesét.

JET-SOL Liga Női NB I. 11. forduló

Miskolc, Diósgyőri Stadion, 517 néző. Játékvezető: Molnár Réka (Nagy Petra, Kurinka Béla)
DVTK: Szőke-Nagy - André, Ficzay, Kiamou, Boros, Nagy F., Tóth A., Vachter, Sandu, Milunović, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor.
Astra-Alef HFC: Erős - Rozmis, Szabó B., Sipos, Vidács, Vidovenyecz, Véninger, Dikanová, Kiss G., Gelb, Krascsenics Cs..

Csere: Vidovenyecz helyett Krascsenics P. a 46., Krascsenics Cs. helyett Kiss P. a 69., Vachter helyett Ónodi a 76., André helyett Balázs a 86., Bradić helyett Sinka a 90. percben.
Sárga lap: Sandu a 62., Rozmis a 67., Tóth A. a 73., Kiss G. a 76., Kiss P. a 81., Vidács a 83. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Bradić (1-0) a 31., Milunović (2-0) az 51., Bradić (3-0) a 84., Bradić (4-0) a 88. percben.

31. perc: Vachter Fanni passzával Biljana Bradić fordult le a védőjéről, majd higgadtan a kapus mellett a kapuba lőtt, 1-0.
51. perc: Vachter beadása egy védőről pattant Olivera Milunović elé, aki 18 méterről szerezte meg a DVTK második találatát, 2-0.
84. perc: Bradić szabadrúgásból talált az ellenfél kapujába, 3-0.
88. perc: A mérkőzésen szerzett harmadik találatával Biljana Bradić beállította a végeredményt, 4-0.

Fórizs Sándor: - Szurkolóink ma is maximálisan kitettek magukért, a mérkőzés alatt végig zengett tőlük a stadion, amire nagyon büszke vagyok, és nagyon jó érzéssel tölt el, hogy ilyen szurkolótáborunk van. A csapattal maximálisan elégedett vagyok. Rúgtunk négy gólt, az ellenfelünknek pedig helyzete sem nagyon volt.