Összefoglaló 2018. augusztus 18., szombat

DVTK - Szent Mihály 8-0 (5-0)

A szegedi Szent Mihály FC csapatát fogadták szombaton délután hazai pályán a DVTK női labdarúgói a Jet-Sol Liga 1. fordulójában. A diósgyőri lányok magabiztos győzelmet arattak.

Jet-Sol Liga 1. forduló

DVTK - Szent Mihály FC 8-0 (5-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. 150 néző. Játékvezető: Fekete Tibor (Kulcsár Judit, Nagy Petra)
DVTK: Szőke-Nagy - Molnár E., Sandu, André, Bradić, Boros, Vachter, Milunović, Nagy F., Kiamou, Jáhn. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Szent Mihály FC: Schildkraut - Temesváry, Harcel, Zimányi, Bartalis, Mészáros E., Lipták L., Frankó, Gál B., Vigh P., Pilán. Vezetőedző: Hódi Mihály

Csere: André helyett Balázs a 46., Bradić jhelyett Ónodi a 73., Frankó helyett Sávai a 75., Zimányi helyett Sasvári a 78., Szőke-Nagy helyett Varga a 81., Vígh helyett Kugler a 86. percben.
Sárga lap: Bartalis az 50. percben.
Gólszerző: Sandu (1-0) a 7., Bradić (2-0) a 11., Bradić (3-0) a 19., Bradić (4-0) a 43., Marković (5-0) a 45., Marković (6-0) a 71., Marković (7-0) a 85., Vachter (8-0) a 89. percben.

Fórizs Sándor: - Nagyon örülök ennek a nagy arányú sikernek, remélem, hogy a folytatásban is legalább így fogunk tudni játszani és minél több mérkőzést meg fogunk nyerni. Jövő héten a Ferencváros otthonába látogatunk, kérem a szurkolókat, aki tud, az kísérjen el minket, mert nagy szükségünk lesz rájuk!